Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Center Kranj Jadran Izola
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
PEVEC Bine
BLAŽEVIČ Luka
1
0 2
NOVAK Klemen
GAVRIČ Goran
JOTIČ Matic
MATIČETOV Marko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
MOHINSKI David
ŠUKLJAN Vladimir
2
2 0
BERNIK Darko
BOŽIČ Kevin
ČIMŽAR ŽURAN Nejc
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
AJDINOVIČ Zemir
COLLORI Teo
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠTANCER Jurij
PETROVIČ Tomi
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PETEH Andraž
COLLORI Teo
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠTANCER Jurij
ŠUKLJAN Vladimir
6
0 2
ŠTAFETA
2
AJDINOVIČ Zemir
BLAŽEVIČ Luka
7
2 0
PETEH Andraž
MATIČETOV Marko
TROJKA 2
4
MOHINSKI David
COLLORI Teo
8
2 0
PETEH Andraž
MATIČETOV Marko
JOTIČ Matic
PETROVIČ Tomi
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VINCEK Stjepan
DVOJICA 2
1
ŠTANCER Jurij
BLAŽEVIČ Luka
9
0 2
ČIMŽAR ŽURAN Nejc
GAVRIČ Goran
NOVAK Klemen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
PEVEC Bine
ŠUKLJAN Vladimir
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
AJDINOVIČ Zemir
BOŽIČ Kevin
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    163 135   12 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik