Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Čirče VAN-DEN
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
BEGUŠ Rok
SKRBIŠ Bojan
1
0 2
ŽUŽEK Matej
HROVATIN Damjan
ŠTUNF Luka
VIVOD Luka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KANTAR Denis
PEZDEVŠEK Florjan
2
2 0
ŠTUNF Drago
SKRBIŠ Klemen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BASTA Nik
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MIZGUR Viljem
MEŠIČ Gregor
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
KRAGELJ Mitja
DOLINAR Tomaž
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠTUNF Luka
DOLINAR Tomaž
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠTUNF Drago
MEŠIČ Gregor
6
1 1
ŠTAFETA
2
MIZGUR Viljem
PEZDEVŠEK Florjan
7
2 0
KRAGELJ Mitja
VIVOD Luka
TROJKA 2
4
ŽUŽEK Matej
SKRBIŠ Bojan
8
2 0
KANTAR Denis
SKRBIŠ Klemen
ŠTUNF Drago
VIVOD Luka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BASTA Nik
DVOJICA 2
1
BEGUŠ Rok
DOLINAR Tomaž
9
2 0
MIZGUR Viljem
HROVATIN Damjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KRAGELJ Mitja
PEZDEVŠEK Florjan
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠTUNF Luka
MEŠIČ Gregor
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    151 139   13 9
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik