Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Cesta Sloga
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
VODOPIVEC Jernej
KEBER Dušan st.
1
2 0
ŠTOR Aleksander
KEBER Dušan ml.
ŠTOR Alan
ŠINKOVEC Janez
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
ŠTOR Sebastjan
MARKIČ Uroš
2
0 2
FAGANEL Patrik
BUTINAR Jure
VIDIC Bojan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
POŽAR Simon
LAMPIČ Miha
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
BRATINA Silvester
PAULIČ Igor
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
POŽAR Simon
PAULIČ Igor
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠTOR Aleksander
LAMPIČ Miha
6
0 2
ŠTAFETA
2
BRATINA Silvester
PAULIČ Igor
7
0 2
POŽAR Simon
MARKIČ Uroš
TROJKA 2
4
FAGANEL Denis
KEBER Dušan ml.
8
2 0
VODOPIVEC Jernej
ŠINKOVEC Janez
VIDIC Rok
HEGLER Boštjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠTOR Sebastjan
LAMPIČ Miha
9
2 0
ŠTOR Alan
BUTINAR Jure
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRATINA Silvester
KEBER Dušan st.
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠTOR Aleksander
MARKIČ Uroš
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    142 150   10 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik