Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
4
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Sloga Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KEBER Dušan st.
ŠTUNF Luka
1
0 2
KEBER Dušan ml.
KAVČIČ Borut
PELC Matjaž
DUJMOVIČ Vojko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
MARKIČ Uroš
DOLES Jože
2
2 0
BUTINAR Jure
ŠTUNF Drago
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
LAMPIČ Miha
KANTAR Denis
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
PAULIČ Igor
ŽUŽEK Matej
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PAULIČ Igor
ŠTUNF Luka
5
1 1
NATANČNO ZBIJANJE
3
PELC Matjaž
ŠTUNF Drago
6
2 0
ŠTAFETA
2
MARKIČ Uroš
ŽUŽEK Matej
7
2 0
PAULIČ Igor
KANTAR Denis
TROJKA 2
4
LAMPIČ Miha
DOLES Jože
8
2 0
KEBER Dušan ml.
KAVČIČ Borut
ŠINKOVEC Janez
DUJMOVIČ Vojko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
PELC Matjaž
ŽUŽEK Matej
9
0 2
BUTINAR Jure
KANTAR Denis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KEBER Dušan st.
ŠTUNF Drago
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MARKIČ Uroš
ŠTUNF Luka
11
1 1
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    174 134   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik