Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Sloga Čirče VAN-DEN
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KEBER Dušan ml.
SKRBIŠ Klemen
1
1 1
ŠINKOVEC Janez
VIVOD Luka
ZORC Andrej
BASTA Nik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HROVATIN Damjan
DVOJICA 1
4
PELC Matjaž
PEZDEVŠEK Florjan
2
2 0
BUTINAR Jure
SKRBIŠ Bojan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PIPAN Milan
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
LAMPIČ Miha
MEŠIČ Gregor
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KEBER Dušan st.
DOLINAR Tomaž
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
HEGLER Boštjan
VIVOD Luka
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
PELC Matjaž
MEŠIČ Gregor
6
0 2
ŠTAFETA
2
LAMPIČ Miha
PEZDEVŠEK Florjan
7
0 2
BUTINAR Jure
DOLINAR Tomaž
TROJKA 2
4
LAMPIČ Miha
PEZDEVŠEK Florjan
8
2 0
BUTINAR Jure
SKRBIŠ Bojan
ZORC Andrej
HROVATIN Damjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KEBER Dušan ml.
DOLINAR Tomaž
9
0 2
ŠINKOVEC Janez
SKRBIŠ Klemen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PIPAN Milan
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KEBER Dušan st.
VIVOD Luka
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
PELC Matjaž
MEŠIČ Gregor
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    112 129   11 11
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik