Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Cesta Center Kranj
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
ŠTOR Sebastjan
PEVEC Bine
1
2 0
ŠTOR Aleksander
JOTIČ Matic
ŠTOR Alan
NOVAK Klemen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
VIDIC Rok
MOHINSKI David
2
2 0
POŽAR Simon
BERNIK Darko
VODOPIVEC Jernej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
VODOPIVEC Aleksander
AJDINOVIČ Zemir
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
BRATINA Silvester
ŠTANCER Jurij
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
POŽAR Simon
PEVEC Bine
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠTOR Sebastjan
MOHINSKI David
6
2 0
ŠTAFETA
2
BRATINA Silvester
AJDINOVIČ Zemir
7
2 0
POŽAR Simon
ŠTANCER Jurij
TROJKA 2
4
ŠTOR Aleksander
MOHINSKI David
8
0 2
VIDIC Bojan
NOVAK Klemen
VIDIC Rok
ČIMŽAR ŽURAN Nejc
ŠTOR Alan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BRATINA Silvester
AJDINOVIČ Zemir
9
2 0
KOČEVAR Stano
KASUNIČ Nikola
VODOPIVEC Jernej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŠTOR Sebastjan
ŠTANCER Jurij
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
VODOPIVEC Aleksander
JOTIČ Matic
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    160 125   16 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik