Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
1
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Sloga Center Kranj
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KEBER Dušan st.
PEVEC Bine
1
2 0
PELC Matjaž
JOTIČ Matic
KEBER Dušan ml.
KASUNIČ Nikola
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ČIMŽAR ŽURAN Nejc
DVOJICA 1
4
PAULIČ Igor
MOHINSKI David
2
0 2
BUTINAR Jure
BERNIK Darko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
LAMPIČ Miha
AJDINOVIČ Zemir
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ŽELEZNIK Uroš
ŠTANCER Jurij
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PAULIČ Igor
PEVEC Bine
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŽELEZNIK Uroš
MOHINSKI David
6
2 0
ŠTAFETA
2
PELC Matjaž
AJDINOVIČ Zemir
7
2 0
PAULIČ Igor
ŠTANCER Jurij
TROJKA 2
4
KEBER Dušan st.
MOHINSKI David
8
2 0
KEBER Dušan ml.
PEVEC Bine
LAMPIČ Miha
ČIMŽAR ŽURAN Nejc
ŠINKOVEC Janez
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
PELC Matjaž
BERNIK Darko
9
2 0
LAMPIČ Miha
JOTIČ Matic
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŽELEZNIK Uroš
ŠTANCER Jurij
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
BUTINAR Jure
AJDINOVIČ Zemir
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    170 138   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik