Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
1
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Cesta Jadran Izola
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
ŠTOR Aleksander
BOŽIČ Kevin
1
2 0
VIDIC Rok
BLAŽEVIČ Luka
ŠTOR Alan
MATIČETOV Marko
VODOPIVEC Aleksander
ŠUKLJAN Vladimir
DVOJICA 1
4
FAGANEL Denis
PETROVIČ Tomi
2
2 0
POŽAR Simon
GAVRIČ Goran
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ŠTOR Sebastjan
JERMAN Iztok
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
BRATINA Silvester
COLLORI Teo
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
POŽAR Simon
COLLORI Teo
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠTOR Sebastjan
JERMAN Iztok
6
0 2
ŠTAFETA
2
BRATINA Silvester
BLAŽEVIČ Luka
7
2 0
POŽAR Simon
COLLORI Teo
TROJKA 2
4
VIDIC Bojan
BOŽIČ Kevin
8
2 0
VODOPIVEC Aleksander
PETROVIČ Tomi
VIDIC Rok
MATIČETOV Marko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠTOR Sebastjan
JERMAN Iztok
9
0 2
VODOPIVEC Jernej
GAVRIČ Goran
FAGANEL Denis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRATINA Silvester
ŠUKLJAN Vladimir
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠTOR Aleksander
BLAŽEVIČ Luka
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    165 143   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik