Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
13
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Tabor Ozeljan Nanos
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MERVIČ Darjo
KOBAL Marjan
1
2 0
MRAK Davorin
MISLEJ Denis
ŠRAJ Matej
MISLEJ Miloš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BOŽIČ Sergej
DVOJICA 1
4
TURK Jože
KOVAČIČ Jure
2
2 0
BATIČ Aleš
SUŠA Jožko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TROŠT Bogdan
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MERVIČ Primož
FURLAN Bojan
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KOŠUTA Branko
NABERGOJ Simon
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MERVIČ Patrik
KOVAČIČ Jure
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
TURK Jože
SUŠA Jožko
6
2 0
ŠTAFETA
2
MERVIČ Primož
FURLAN Bojan
7
0 2
ŠRAJ Matej
NABERGOJ Simon
TROJKA 2
4
MRAK Davorin
BATAGELJ Tomaž
8
2 0
TURK Jože
KOVAČIČ Jure
FAGANEL Boštjan
NABERGOJ Simon
KENDA Željko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠRAJ Matej
FURLAN Bojan
9
0 2
BATIČ Aleš
SUŠA Jožko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KOŠUTA Branko
TROŠT Bogdan
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MERVIČ Darjo
MISLEJ Miloš
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    151 134   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik